Urząd Gminy Lipno Gmina Lipno Urząd Gminy w Lipnie

środa, 15. lutego 2017

Language

Polish Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Rozmiar czcionki

Statystyka

Odsłon : 2523355

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Święto w SP w Trzebiegoszczu PDF Drukuj Email
piątek, 21 października 2016 09:30

W Szkole Podstawowej w Trzebiegoszczu obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. Uczniowie piosenką i wierszem składali życzenia swoim wychowawcom i pracownikom szkoły. Dzieci wręczyły również medale za trud i wychowanie oraz ciężką pracę pedagogiczną.

Więcej…
 
Trudna sztuka kaligrafii - warsztaty w Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa w Grębocinie PDF Drukuj Email
czwartek, 20 października 2016 08:29

We wtorek, 18 października, uczniowie klas IV – VI Szkoły Podstawowej w Maliszewie wyjechali na warsztaty do Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa w Grębocinie. Dzieci zdobyły wiele informacji dotyczących historii pisma i alfabetu, przyborów do pisania oraz powstania druku.

Więcej…
 
Ankieta dla uczestników zajęć na Orliku "Lokalny Animator Sportu" PDF Drukuj Email
środa, 19 października 2016 14:06

Szanowni Państwo,
zapraszamy wszytskich uczestników zajęć organizowanych na orlikach przez Lokalnych Animatorów Spotu do wypełnienia ankiety, która znajduje się poniżej:
http://lime.mrcconsulting.pl/index.php/794624/lang-pl

Dzięki Państwa pomocy będziemy mogli przeprowadzić ewaluację projketu Lokalny Animator Sportu.

Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej
ul. Lipowa 3, 84-100 Puck
NIP: 525 14 37 955

 
Dzień Edukacji Narodowej w Jastrzębiu PDF Drukuj Email
środa, 19 października 2016 07:39

13 października 2016 r. w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu odbyło się uroczyste spotkanie władz Gminy Lipno oraz Dyrektorów szkół i wyróżnionych nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W pięknym otoczeniu Pałacyku w Jastrzębiu (Filia Gminnej Biblioteki Publicznej) Pan Andrzej Szychulski Wójt Gminy Lipno złożył zebranym serdeczne życzenia oraz wręczył nagrody Wójta Gminy Lipno.

Więcej…
 
Zaproszenie na Wernisaż Wystawy "Rajmund Lewandowski. Piewca Ziemi Dobrzyńskiej" w Zbiorach Sztuki we Włocławku PDF Drukuj Email
poniedziałek, 17 października 2016 07:31

 
Z wizytą na Zamku PDF Drukuj Email
piątek, 14 października 2016 07:40

Młodzież ze Szkoły Podstawowej z Maliszewa w trakcie dwudniowego pobytu w Golubiu-Dobrzyniu wzięła udział w warsztatach na Zamku Golubskim i zwiedziła miasto. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Urzędzie Miasta Golub-Dobrzyń. Specjalnie dla gości zorganizowano w sali posiedzeń ratusza sesję uczniowskiej rady szkoły. Na zakończenie sesji mali radni otrzymali pamiątkowe pocztówki i słodki upominek.

Więcej…
 
Święto Nauczycieli i Uczniów PDF Drukuj Email
piątek, 14 października 2016 07:31

W czwartek, 13 października br. uczniowie klas V i VI ze Szkoły Podstawowej w Maliszewie przygotowali krótki montaż słowno-muzyczny dedykowany swoim nauczycielom i wychowawcom. Uczniów przygotowały nauczycielki: języka polskiego – Joanna Słaboszewska oraz muzyki – Dorota Modrzejewska.

Więcej…
 
"Kraków pełen radości " w Jastrzębiu PDF Drukuj Email
czwartek, 13 października 2016 13:55

W minionym tygodniu (od 05.10 do 10.10) w Bibliotece Publicznej w Jastrzębiu można było zobaczyć wystawę zdjęć ze Światowych Dni Młodzieży naszego zaprzyjaźnionego dziennikarza i fotoreportera - Marcina Jaworskiego. Ponadto - w ramach wystawy - autor zdjęć spotkał się z dziećmi z miejscowej szkoły opowiadając o zawodzie dziennikarza, Światowych Dniach Młodzieży i samej fotografii. Jest to pierwsza taka wystawa w naszej bibliotece i mamy nadzieję, że nie ostatnia.

Więcej…
 
EKODOM - dofinansowanie zadań z zakresu termomodernizacji i OZE realizowanych przez osoby fizyczne na potrzeby mieszkaniowe PDF Drukuj Email
czwartek, 06 października 2016 14:00

 
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w SP w Maliszewie PDF Drukuj Email
czwartek, 06 października 2016 08:45

W piątek, 30 września br., w Szkole Podstawowej w Maliszewie po raz kolejny obchodzono Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia zorganizowany przez nauczycielkę matematyki - Ewę Kalinowską. Uczniowie - egzaminatorzy sprawdzali wiedzę dotyczącą znajomości tabliczki mnożenia. Wiedzą popisywali się nie tylko uczniowie klas IV-VI, ale także pani dyrektor, nauczyciele, obsługa, a nawet rodzice.

Więcej…
 
Jesień w bibliotece w Karnkowie PDF Drukuj Email
czwartek, 06 października 2016 08:40

W filii bibliotecznej w Karnkowie w dniu 27 września br. odbyło się spotkanie z uczniami III klasy miejscowej szkoły podstawowej. Było to pierwsze spotkanie po wakacjach, nie zabrakło więc wakacyjnych wspomnień. W trakcie zajęć zaprezentowano milusińskim baśń Andersena pt. „Nowe szaty cesarza”. Dzieci malowały też jesienne kolorowanki oraz grały w gry świetlicowe. Na zakończenie małych gości pożegnano słodkim upominkiem.

Więcej…
 
Pierwszy miesiąc w Samorządowym Przedszkolu w Radomicach PDF Drukuj Email
środa, 05 października 2016 14:09

Ważne i ciekawe chwile utrwalone na fotografiach.

Więcej…
 
Z wizytą u strażaków PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 października 2016 13:39

We wtorek, 15 września br., uczniowie klas 0, 1, 3 ze Szkoły Podstawowej w Maliszewie odwiedziły Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Lipnie. W czasie wizyty dzieci zapoznały się z niebezpieczną pracą strażaków, którzy często z narażeniem życia ratują ludzi.

Więcej…
 
Niespodzianka dla chłopców PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 października 2016 13:36

W piątek 30 września 2016r. w Samorządowym Przedszkolu w Radomicach, dziewczynki przygotowały dla chłopców po raz pierwszy niespodziankę z okazji Dnia Chłopaka. Były drobne upominki i słodycze przygotowane przez Radę Rodziców, a następnie życzenia i wspólna zabawa. Był to miły, radosny dla wszystkich dzień. Mamy nadzieję, że stanie się tradycją świętowanie Dnia Chłopaka w naszym przedszkolu.

 
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka PDF Drukuj Email
czwartek, 29 września 2016 09:05

Dnia 20.09.2016 roku w Zespole Szkół im. M. Konopnickiej w Radomicach odbył się Światowy Dzień Przedszkolaka. Dzieci z oddziału przedszkolnego i Samorządowego Przedszkola, ubrane na galowo, okrzykiem przedszkolaka zaprosiły do wspólnej zabawy panią dyrektor Jolantę Kruszyńską oraz przybyłych rodziców. Śpiewano piosenki i prezentowano zdobyte umiejętności. Nie zabrakło również hymnu przedszkolaka.

Więcej…
 
ZUS zaprasza na dni otwarte PDF Drukuj Email
czwartek, 29 września 2016 08:50

Inspektorat  ZUS w Lipnie  zaprasza:

1)      W dniu 07 października na Drzwi otwarte - Zasiłek chorobowy z ubezpieczenia chorobowego.

Podczas drzwi otwartych zainteresowane osoby będą mogły zasięgnąć informacji m.in w zakresie:

1.Wysokości zasiłku chorobowego.

2.Niezbędnych dokumenty jakie są wymagane przy ubieganiu się o zasiłek chorobowy

3.Podstawy wymiaru zasiłku.

Więcej…
 
Warsztaty animacji filmowej PDF Drukuj Email
wtorek, 27 września 2016 13:21

Uczniowie klas II i III Szkoły Podstawowej w Maliszewie uczestniczyli w warsztatach pn. Wędrujące Ale Kino! Pod okiem doświadczonych animatorów z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu zdobywali nowe doświadczenia w dziedzinie animacji filmowej.

Więcej…
 
Piknik ekologiczny w Jastrzębiu „Drugie życie odpadów” PDF Drukuj Email
środa, 21 września 2016 09:43

17 września w urokliwym parku w Jastrzębiu miał miejsce piknik o charakterze sportowo-ekologicznym. Tematem przewodnim była ekologia oraz zagadnienia z nią związane. Organizatorem pikniku była Biblioteka Publiczna Gminy Lipno Filia nr 1 w Jastrzębiu oraz Ośrodek Kultury Gminy Lipno z/s w Wichowie. Jednak to dzięki dofinansowaniu z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej   w Toruniu piknik ekologiczny oferował tyle atrakcji.

Więcej…
 
Inwestycje drogowe w Gminie Lipno w 2016r. PDF Drukuj Email
piątek, 16 września 2016 09:13

W miesiącu czerwcu 2016 roku wykonano przebudowę drogi gminnej w miejscowości Popowo na odcinku 1 km za kwotę  413 681,60 zł , z tego 0,75 km współfinansowano w ramach środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Roboty te wykonane były przez Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.  z Lipna.

Więcej…
 
XV Turniej Piłki Siatkowej Plażowej Drużyn Samorządowych o Puchar Wójta Gminy Lipno PDF Drukuj Email
piątek, 16 września 2016 09:01

W sobotę 10 września 2016r. odbył się XV Turniej Piłki Siatkowej Plażowej Drużyn Samorządowych o Puchar Wójta Gminy Lipno. W zawodach w kategorii żeńskiej udział wzięły dwie reprezentacje samorządów tj. Gminy Lipno i Starostwa Powiatowego oraz trzy reprezentacje w kategorii męskiej tj. Gminy Lipno, Miasta Lipna, Miasta i Gminy Skępe. Ogółem w zawodach wzięło udział około 35 przedstawicieli samorządów.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 43