Urząd Gminy Lipno Gmina Lipno Urząd Gminy w Lipnie

środa, 15. lutego 2017

Language

Polish Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Rozmiar czcionki

Statystyka

Odsłon : 2523355

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Modernizacja S.U.W Jastrzębie i Głodowo PDF Drukuj Email

 

Gmina Lipno w celu poprawy infrastruktury technicznej, związanej z zaopatrzeniem w wodę, w miejscowości Jastrzębie i Głodowo podjęła decyzję o zmodernizowaniu i rozbudowie istniejącej stacji uzdatniania wody. Dotychczasowa technologia przy coraz większym obciążeniu była już niewystarczająca.

Więcej…
 
Aerobik w świetlicy PDF Drukuj Email

Świetlica Wiejska w Radomicach zaprosiła miejscowe panie na skorzystanie z nieodpłatnego aerobiku. Pomysł cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W zajęciach prowadzonych od listopada 2010 roku  przez panią Paulinę Lelewską uczestniczą czterdzieści dwie osoby, które spotykają się jeden dzień w tygodniu. Pani Paulina prowadzi również zajęcia w Ośrodku Kultury Gminy Lipno z siedzibą w Wichowie.

Więcej…
 
Darmowy Internet w bibliotece PDF Drukuj Email

Biblioteka Publiczna Gminy Lipno z/s w Radomicach uczestniczy w programie "Biblioteki z Internetem TP Telekomunikacji Polskiej SA" oraz w programie "Akademia Orange dla bibliotek" Fundacji Orange. Uczestnictwo w tym Programie umożliwiło dostarczenie technologii dostępu do Internetu Bibliotece Publicznej w Radomicach oraz filiach w Jastrzębiu, Karnkowie, Trzebiegoszczu i Wichowie.

Więcej…
 
Kongres bibliotek 2010 "Biblioteka: lubię to!" PDF Drukuj Email

W dniach 22-23 listopada 2010 roku w Centrum Artystycznym "Fabryka  Trzciny" w Warszawie odbył się kongres bibliotekarek i bibliotekarzy. Kongres zgromadził około 500 gości ze wszystkich regionów kraju. Gminę Lipno reprezentowała dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Lipno z/s w Radomicach Danuta Swarcewicz, która wzięła udział w ciekawych warsztatach i wykładach.

Więcej…
 
Oddanie placu pod budowę oczyszczalni ścieków w Karnkowie PDF Drukuj Email

Gmina Lipno w celu poprawy warunków życia mieszkańców Karnkowa i pobliskich miejscowości podjęła decyzję budowy oczyszczalni ścieków z możliwością dowożenia ścieków z przydomowych oczyszczalni mieszkańców Gminy Lipno.

Więcej…
 
Spotkanie autorskie w Radomicach PDF Drukuj Email

Biblioteka Publiczna Gminy Lipno z/s w Radomicach 26 października gościła pisarza kilkudziesięciu książeczek dla dzieci Wiesława Drabika. Jego utwory pełne błyskotliwego humoru z zaskakującą puentą zyskały wielu czytelników. Ukazują się od 1995 roku. Najbardziej znane książeczki autora to „Bajka o Smoku i Kraku i o tym jak powstał Kraków”, „Awantura na podwórku” ,”Łakomczucha” czy „Kocie łakocie”. 

Więcej…
 
Dożynki Wiejskie PDF Drukuj Email

Rada Sołecka i KGW wsi Krzyżówki, Rady Sołeckie wsi Barany, Grabiny, Popowo, Ostrowite i Ostrowitko oraz radni okręgu wyborczego Nr 8 Grażyna Charyton i Jan Kowalski serdecznie zapraszają mieszkańców na Dożynki Wiejskie, które odbędą się w dniu 10.10.2010 r. o godz. 15.00 w remizie OSP w Krzyżówkach.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 następna > ostatnia >>

Strona 43 z 43