ZS Radomice: uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

środa, 15. lutego 2017

Language

Polish Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Rozmiar czcionki

Statystyka

Odsłon : 2523288

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
ZS Radomice: uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 02 lutego 2017 12:52

Dnia 24.01.2017 r. w Zespole Szkół w Radomicach dzieci z grupy 5 i 6-latków wraz z wychowawcami przygotowały uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przybyłych gości powitała dyrektor szkoły Jolanta Kruszyńska składając życzenia z okazji tego pięknego święta.

Na uroczystości obecny był Wójt Gminy Lipno Andrzej Szychulski. Życząc zebranym dużo zdrowia, zachęcał do bezpiecznych spacerów z wnuczętami i podarował wszystkim opaski oraz zawieszki odblaskowe. Program artystyczny pt. „Niespodzianka dla babci i dziadka” był wyrazem wdzięczności za okazywaną im każdego dnia miłość, cierpliwość i czułość. Wielką przyjemność sprawiły Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Serdeczną atmosferę spotkania podkreślił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci.

Dnia 24.01.2017 r. w Zespole Szkół w Radomicach dzieci z grupy 5 i 6-latków wraz z wychowawcami przygotowały uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Przybyłych gości powitała dyrektor szkoły Jolanta Kruszyńska składając życzenia z okazji tego pięknego święta. Na uroczystości obecny był Wójt Gminy Lipno Andrzej Szychulski. Życząc zebranym dużo zdrowia, zachęcał do bezpiecznych spacerów z wnuczętami i podarował wszystkim opaski oraz zawieszki odblaskowe.

Program artystyczny pt. „Niespodzianka dla babci i dziadka” był wyrazem wdzięczności za okazywaną im każdego dnia miłość, cierpliwość i czułość. Wielką przyjemność sprawiły Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Serdeczną atmosferę spotkania podkreślił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci.