Statystyka

Odsłon : 2527469

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości
Trzy medale tenisistów LZS Jastrzębie w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym Ludowych Zespołów Sportowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
wtorek, 09 czerwca 2015 10:05

W niedzielę 7 czerwca w Laskowicach odbyły się indywidualnie mistrzostwa województwa kujawsko - Pomorskiego w tenisie stołowym LZSów. W zawodach udział wzięło dwóch kadetów LZS Jastrzębie: Krystian Rybowicz i Eryk Prajwos, junior: Bartosz Słomski oraz senior: Marcin Chojnicki. Zawody zakończyły się dużym sukcesem naszych tenisistów.

W finale w kategorii kadetów spotkało się dwóch naszych zawodników gdzie po niezwykle emocjonującym spotkaniu Eryk Prajwos pokonał 3:2 Krystiana Rybowicza sprawiając tym samym sporą niespodziankę. W kategorii juniorów z dużym powodzeniem występował również Bartosz Słomski, który ostatecznie zdobył srebrny medal. Nasi młodzi tenisiści zakwalifikowali się tym samym do Mistrzostw Polski które odbędą się w dniach 19 - 21 czerwca w Raszkowie w województwie Wielkopolskim. W kategorii seniorów Marcin Chojnicki zajął 5 miejsce.