Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości
Zdominowali turniej w Brodnicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
środa, 06 marca 2013 12:25

W minioną niedzielę 3 marca w Brodnicy odbył się Turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Brodnicy. W zawodach wystartowało 117 zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w 6 kategoriach. Na turniej udała się spora grupa tenisistów reprezentujących barwy LZSu Jastrzębie. Spośród 10 naszych reprezentantów najlepiej spisali się zawodnicy reprezentujący młodzieżowe kategorie. W kategorii młodzików zwyciężył Krystian Rybowicz, który nie miał sobie równych. Wśród kadetów pierwsze miejsce wywalczył Bartek Słomski. W kategorii juniorów (do 21 lat) zawody wygrał Remik Ziemniewicz. Wywalczenie trzech pierwszych miejsc przez jastrzębskich tenisistów jest niebywałym sukcesem, biorąc pod uwagę liczebność zawodników, a także poziom turnieju, w którym wystartowali zawodnicy nawet II ligowi.

Poprawiony: środa, 06 marca 2013 12:29