Zabawa choinkowa w rytmie disco

środa, 15. lutego 2017

Language

Polish Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Rozmiar czcionki

Statystyka

Odsłon : 2523345

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Zabawa choinkowa w rytmie disco PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wojtek   
piątek, 20 stycznia 2017 11:58

Styczeń to czas karnawału, zabaw i oczywiście choinki z prawdziwym Mikołajem i paczkami pełnymi słodyczy. Dlatego Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu na chwilę zamieniła się w dyskotekową salę, przystrojoną kolorowymi balonami, serpentynami z bibuły i migającymi światłami. A to wszystko za sprawą zabawy choinkowej dla dzieci z Jastrzębia i okolic, która odbyła się w minioną środę, 11 stycznia br. Wszyscy z niecierpliwością czekali na pojawienie się Świętego Mikołaja, który każdemu dziecku podarował paczkę słodyczy. Jednak zanim pojawił się ulubienic najmłodszych, każdy mógł bawić się w rytmach disco,a popularne dziecięce przeboje serwował sam DJ.

W trakcie zabawy choinkowej dzieci odwiedził Pan Andrzej Szychulski – Wójt Gminy Lipno oraz Pan Andrzej Chojnicki – Radny Gminy Lipno. Wspólnie wręczając najmłodszym odblaski i słodycze, co przysporzyło dzieciom wiele radości.

Zabawa choinkowa mogła odbyć się dzięki przychylności naszych sponsorów. Dziękujemy Państwu Agnieszce i Dariuszowi Gilewskim, Państwu Jolancie i Wojciechowi Staśkiewicz, a także Kole Gospodyń Wiejskich Jastrzębie za współfinansowanie paczek dla dzieci.

Poprawiony: poniedziałek, 23 stycznia 2017 10:21