WOŚP w ZS w Wichowie

środa, 15. lutego 2017

Language

Polish Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Rozmiar czcionki

Statystyka

Odsłon : 2523348

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
WOŚP w ZS w Wichowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 18 stycznia 2017 08:23

Jak co roku, tak również i w tym, Zespół Szkół w Wichowie włączył się do ogólnopolskiej akcji Jurka Owsiaka Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku odbył się już jej 25. finał. W przeprowadzenie akcji w naszej placówce włączyło się wiele osób. Były to następujące panie: Beata Rybacka, Beata Kozłowska, Izabela Masłowska i Małgorzata Grzeszkiewicz.

 

We wtorek 10 stycznia w naszej szkole odbyła się loteria fantowa oraz sprzedaż ciast, a wolontariusze zbierali pieniądze do puszek, sprzedając serduszka. W niedzielę 15 stycznia w Zespole Szkół w Wichowie po raz kolejny odbył się turniej piłkarski na rzecz WOŚP. Organizatorami tego przedsięwzięcia byli nauczyciele: Krzysztof Kalinowski i Krzysztof Kijewski Do wspólnej zabawy stawiło się 10 zespołów. I miejsce zajęła drużyna z Fabianek II miejsce zespół KMP z Włocławka III drużyna ,,Klajniaków” z Włocławka. Nasza szkoła zasiliła konto WOŚP kwotą 1689,36 zł.

Poprawiony: środa, 18 stycznia 2017 08:31