SP Maliszewo: Kolejny raz gramy z WOŚP

środa, 15. lutego 2017

Language

Polish Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Rozmiar czcionki

Statystyka

Odsłon : 2523350

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
SP Maliszewo: Kolejny raz gramy z WOŚP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 17 stycznia 2017 12:27

W dn. 9 – 13 stycznia br. po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Maliszewie odbyło się szereg imprez związanych z ogólnopolską akcją charytatywną wspierającą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

W akcji wspierającej Jurka Owsiaka wzięli udział wszyscy nauczyciele, pracownicy szkoły, a przede wszystkim uczniowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem wolontariuszy – Joanną Słaboszewską. Uczniowie aktywnie włączyli się w przygotowanie atrakcji – zorganizowano zawody sportowe dla uczniów wszystkich klas, loterię fantową oraz szalenie emocjonującą licytację, na którą gadżety ufundowali m.in. redaktorzy Tygodnika Lipnowskiego. Jedna z uczennic klasy VI – Paulina Piórecka - poprowadziła zajęcia aerobiku dla chętnych uczniów. Zajęcia bardzo przypadły do gustu wszystkim, którzy zdecydowali się poruszać w rytmie muzyki. Nie obyło się bez zdrowych kanapek, które przygotowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

- Po raz kolejny wspieramy WOŚP. To wspaniały sposób na naukę tolerancji, niesienia pomocy potrzebującym i poczucia jedności – potwierdza Iwona Kornacka, dyrektor szkoły.